Dokumenti

Kontaktirajte nas

Centralni objekt OREBIĆ:
Tel./fax.:020 713 132
GSM:098 389 585
Tel.računovodstvo:020 714 341
Područne ustrojstvene jedinice:
Potomje: 020 714 341
Trpanj:020 743 465
Viganj:020 719 184
Janjina:020 741 014
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Broj posjeta

158879
Gostiju online: 2
Ponedjeljak, 06 Svibanj 2024 06:25

NAJAVA UPISA U NOVU PEDAGOŠKU GODINU

PREDŠKOLSKA USTANOVA DJEČJI VRTIĆ OREBIĆ NAJAVLJUJE ROK ZA UPIS U DJEČJI VRTIĆ u 2024./2025. pedagoškoj godini s područja općina Orebić, Trpanj i Janjina.


Trajanje upisnog roka

 09.05.2024. - 23.05.2024.

DJECA KOJA SE PRVI PUT UPISUJU U VRTIĆ

Roditelji/ skrbnici djece koja se upisuju u Vrtić prvi put zahtjev za upis podnose preko sustava E-upisi u vremenu od 09.- 17. svibnja 2024.g. Sustavu pristupate preko sljedeće poveznice: https://vrtici.e-upisi.hr/ Važan preduvjet korištenja web aplikacije Upisi u dječje vrtiće je posjedovanje važeće vjerodajnice odgovarajuće sigurnosne razine u sustavu e-Građani. Za ispunjavanje zahtjeva za upis je dovoljna sigurnosna razina 2. Upute za korištenje sustava možete preuzeti na dnu ove obavijesti.

Roditelji/skrbnici djece koji nemaju preduvjete za korištenje sustava E-upisi, zahtjev za upis (koji mogu preuzeti na dnu obavijesti), uz obveznu dokumentaciju mogu predati osobno (u centralnom objektu u Orebiću, radnim danom od 10-13 sati, u tajništvu-zadnji kat) ili poštom na adresu: J.B. Jelačića 8, Orebić.

Uz zahtjev za upis djeteta roditelj, odnosno skrbnik obavezno prilaže:

-          izvod iz matične knjige rođenih djeteta

-          potvrdu o prebivalištu djeteta i oba roditelja, odnosno skrbnika (ne starije od 6 mjeseci) ili kopije osobne iskaznice

-          dokaz o državljanstvu

-          liječničko uvjerenje o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu djeteta s    podacima ocijepljenju (ne starije od 30 dana od dana podnošenja Zahtjeva)

-          knjižicu cijepljenja (imunizacije)

-          potvrdu o radno- pravnom statusu oba roditelja-skrbnika (skrbnika „elektronički zapis“ HZMO (ne starije od 30 dana)

-          potvrda o obavljenom stomatološkom pregledu (zubna putovnica)

Kako bi dijete ostvarilo pravo na red prvenstva upisa metodom bodovanja, roditelj, odnosno skrbnik prilaže dokumentaciju sukladno članku 12. Pravilnika o upisu djece (koji možete preuzeti na dnu obavijesti).

U jasličku skupinu može se upisati dijete koje do 31.8. tekuće godine navrši jednu (1) godinu života (jaslička skupina organizirana je u centralnom objektu u Orebiću).

U vrtićke programe može se upisati dijete koje do 31.8. tekuće godine navrši tri (3) godine života (vrtićki programi organizirani su u svim objektima).

Nakon objave rezultata upisa roditelji će biti pozvani na potpisivanje ugovora.

Cijene pojedinih programa Vrtića utvrđene su Pravilnikom o sudjelovanju roditelja- korisnika u cijeni programa u Predškolskoj ustanovi Dječji vrtić Orebić (pravilnik možete preuzeti na dnu obavijesti).

DJECA- POLAZNICI VRTIĆA KOJIMA SE PRODUŽUJE UGOVOR

Roditelji/skrbnici djece koja su već upisana u Vrtić, a žele produžiti ugovor i za sljedeću godinu produžuju ugovore od 09.05. 2024. do 19. 05. 2024. Na način da obaveznu dokumentaciju u zatvorenoj kuverti predaju matično odgojitelju prilikom dovođenja/odvođenja djeteta u Vrtić. Obavezna dokumentacija: Ugovor, potvrda o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta prije upisa u dječji vrtić, preslika iskaznice IMUNIZACIJE (dokaz o cijepnom statusu) i potvrda o obavljenom stomatološkom pregledu (zubna putovnica)

Ugovor možete preuzeti kod matičnog odgojitelja.

U privitku, također, možete preuzeti Kućni red našeg Vrtića kojeg su se roditelji/skrbnici dužni pridržavati.

Ako imate dodatnih pitanja molimo da nam se obratite na kontakt broj/e-mail ravnateljice: 098 389 585 (e-pošta: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ) ili tajnice 099 481 9945 (e- pošta: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).