Dokumenti

Kontaktirajte nas

Centralni objekt OREBIĆ:
Tel./fax.:020 713 132
GSM:098 389 585
Tel.računovodstvo:020 714 341
Područne ustrojstvene jedinice:
Potomje: 020 714 341
Trpanj:020 743 465
Viganj:020 719 184
Janjina:020 741 014
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Broj posjeta

128579
Gostiju online: 2
Ponedjeljak, 23 Siječanj 2023 08:12

Počinje 6.ciklus radionica Rastimo zajedno

Dragi roditelji djece do 5. godine, u DV Orebić počinje novi ciklus radionica Rastimo zajedno. 

Radionice će započeti u drugom tjednu veljače. Voditeljice radionica su odgajateljice Sunčana Gavranić, Sanja Jerković i psihologinja Karmen Židić. Program je zamišljen kao podrška roditeljima u izazovima roditeljstva. Nastao je kao dio UNICEF-ovog projekta Prve 3 su najvažnije. Polazi se od toga da i roditelji imaju pravo na pomoć u odgoju djece. Naglasak se stavlja na osnaživanje roditelja i jačanje njihovih roditeljskih kompetencija u prvim godinama života djeteta. Radionice su besplatne i mogu se uključiti i roditelji djece koja ne pohađaju vrtić.

Ovo je 6. ciklus koje će se provoditi u DV Orebić.

Neki od komentara roditelja nakon sudjelovanja u programu:

"Moje dijete će sad imati mamu koja ima više razumijevanja i bolje razumije njegove potrebe."

"Spoznala sam bolje svoje mogućnosti za boljim roditeljstvom."

"Odvojila sam svaki tjedan 2 sata za radionicu, to je bilo moje vrijeme koje sam jako ugodno provodila."

Ako ima još zainteresiranih roditelja koji žele jačati svoje roditeljske snage i ostvariti svoje pravo na stručnu podršku, mjesta još ima i možete se prijaviti psihologinji na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.">Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili mob:098873168. Za više informacija o radionicama stojimo vam na raspolaganju.