Dokumenti

Kontaktirajte nas

Centralni objekt OREBIĆ:
Tel./fax.:020 713 132
GSM:098 389 585
Tel.računovodstvo:020 714 341
Područne ustrojstvene jedinice:
Potomje: 020 714 341
Trpanj:020 743 465
Viganj:020 719 184
Janjina:020 741 014
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Broj posjeta

149574
Gostiju online: 4
Četvrtak, 11 Ožujak 2021 13:06

Obavijest o umanjenju cijene Vrtića

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas kako će P. U. Dječji vrtić Orebić, prema Odluci Općinskog načelnika, umanjiti cijenu usluge za vrijeme kada dijete ne pohađa Vrtić u slučajevima izrečene mjere izolacije/samoizolacije.

Shodno navedenom za dane kada dijete izostane iz Vrtića zbog oboljenja virusom Covid-19 ili jer mu je izrečena mjera samoizolacije, u slučajevima nemogućnosti provođenja odgojno-obrazovnog rada zbog izricanja mjere samoizolacije jednoj ili više odgojno-obrazovnih skupina koje polaze (od strane nadležne epidemiološke službe u dogovoru sa Kriznim stožerima Općina Orebić, Trpanj i Janjina i P.U. Dječji vrtić Orebić) te u slučaju da mjerama i uputama Vlade RH i Stožera civilne zaštite RH bude obustavljen rad cijele Ustanove, iznos dnevnog (po radnom danu) sudjelovanja roditelja-korisnika usluga u ekonomskoj-mjesečnoj cijeni Vrtića smanjuje se za 50%.

Umanjenje cijene usluga odnosi se isključivo na izostanke djeteta iz Vrtića vezano uz izolaciju/samoizolaciju ili preventivnu izolaciju u svrhu sprječavanja širenja zaraze pučanstva u vrijeme epidemije od zarazne bolesti COVID-19 virusa i za dane za koje je izrečena ista mjera.

Navedeno umanjenje primjenjuje se također i na obračun naplate usluge za mjesec veljaču. Cijena Vrtića umanjit će se na uplatnicama za mjesec travanj.

Također Vas podsjećamo da je potrebno nakon izostanka, a po povratku djeteta u Vrtić

dostaviti potvrdu nadležnog obiteljskog liječnika, pedijatra ili liječnika školske medicine, da je dijete sposobno za povratak u kolektiv i zdravo.